GIGA INTERNET

MODERNÍ TECHNOLOGIE, ŽÁDNÉ DATOVÉ LIMITY, NÍZKÉ ODEZVY, IDEÁLNÍ PRO HRY, DOMÁCÍ PRÁCI I FIREMNÍ AGENDU

DIGITÁLNÍ TV

MODERNÍ INTERAKTIVNÍ TELEVIZE PROVOZOVÁNA PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉ SÍTĚ. KVALITNÍ OBRAZ HDTV, VELKÝ POČET KANÁLŮ.

VoIP

LEVNÉ VOLÁNÍ V RÁMCI INTERNETU ZCELA ZDARMA! ALTERNATIVA DOMÁCÍ PEVNÉ LINKY A BEZ PAUŠÁLU.

VÝSTAVBA

PRONÁJEM STOŽÁRŮ, VÝSTAVBA DATOVÝCH SÍTÍ, SVAŘOVÁNÍ OPTICKÝCH VLÁKEN, MONITORING DATOVÉHO TOKU.

Maxi rychlost

GIGABIT 

max. rychlost 1000/1000 Mbit/s
560,- /měsíc

Objednat

Nejoblíbenější

GIGABIT READY

max. rychlost 200/200 Mbit/s
460,- /měsíc

Objednat

Tarif pro dědu a babi 🙂

Seňor

max. rychlost 30/30 Mbit/s
360,- /měsíc

Objednat

14_obdelnik

OPTICKÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU PRO DOMÁCNOSTI

 

Moderní připojení k Internetu pomocí optických vláken technologií FTTH – připojení optickým vláknem až do bytu. Rychlé, profesionální a bezpečné řešení přístupu k Internetu, TV a telefonu pro byty a rodinné domy.

Optické připojení k internetu je určeno zájemcům z řad rodinných domů a bytů v panelových domech, kteří chtějí využít výhod vysokorychlostního připojení k Internetu. Tato nejmodernější technologie připojení je charakteristická svou vysokou spolehlivostí, rychlostí a bezpečností, jejíž prostřednictvím jsou dostupné veškeré možné služby jako přístup k Internetu, telefonování a příjem digitální DVBT nebo IPTV televize. Naše linky jsou full duplexní a jsou symetrické (stejná rychlost na stahování tak na odesílání). Technologie není nijak technicky limitována, jsme schopni nabízet nejrychlejší linky o kapacitách 1Gbit/s10 Gbit/s a více.

Ceník optického připojení – platný od 1.8.2019

V portfoliu služeb pro domácnosti najdete řadu služeb škálovaných podle potřeb jednotlivých skupin zákazníků. Najdete zde službu vhodnou pro začínajcí uživatele i pro profesionály. U tarifů Gigabit zvýhodněné předplatné – úspora až dvou měsíčních splátek za rok!
Cena za HW potřebný (optická brána / router) pro připojení k optické sítí je kalkulována individuálně – řádově se jedná o částku v rozmezí 1200-2000 Kč.

Internetové tarify

POSKYTOVANÁ
SLUŽBA
MAX. RYCHLOST
V Mbit/s
FUP NEBO
AGREGACE
MĚSÍČNÍ
POPLATEK
1/2 ROČNÍ
POPLATEK
ROČNÍ
POPLATEK
Seňor30/30není360,-—-—-
GIGABIT READY200/200není460,-—-—-
GIGABIT1000/1000není560,-2800,-

5600,-

I-SECURE – bezpečnostní ochrana datové linky- ke všem službám je každoročně připočten jednorázový poplatek 170,- včetně DPH za ochranu Vaší datové linky (chráníme Vás proti DOS,DDOS, malware a některým červům a virům…). Poplatek je vždy účtován v lednu daného roku, nebo při sepsání smlouvy.

Tarif SEŇOR – je určen hlavně pro osoby v důchodovém věku.

Nejčastěji využívaný tarif GIGABIT o rychlosti 1000 Mbit/s je vhodný pro všechny běžné činnosti. Využijete jej jak pro běžné brouzdání, tak i pro profesionální práci. Doporučujeme Vám zvolit tento tarif, který je poměrem cena/výkon nejvýhodnější.

V lokalitách, kde probíhá výstavba optické sítě a není plně napojena na optickou páteř ( D. Beřkovice, Mlazice, Pšovka …) – jsou tarify řešeny individuálně.

Pokud si objednáte některou z uvedených kombinací Internetu a TV, dostanete je jako balíček za zvýhodněnou cenu.

Výhodné balíčky Internet + IPTV

POSKYTOVANÁ SLUŽBAMINI TV – 70 PROGRAMŮBASIC TV – 110 PROGRAMŮMAX TV – 140 PROGRAMŮ
Seňor
30/30 Mbit/s
460,-660,-1160,-
GIGABIT READY
200/200 Mbit/s
560,-760,-1260,-
GIGABIT
1000/1000 Mbit/s
měsíčne: 660,-
1/2 ročně : 3400,-
ročně: 6800,-
měsíčne: 860,-
1/2 ročně : 4600,-
ročně: 9200,-
měsíčne: 1360,-
1/2 ročně : 7600,-
ročně: 15200,-

Balíček Internet + IPTV služba je dostupná pouze na optických přípojkách, nebo na profesionálních bezdrátových spojích.

 Ceny instalace a doplňkových služeb

Cena instalace je u optických přípojek závislá na lokalitě. Instalace zahrnuje dovedení optického vlákna do bytu nebo do domu a jeho zakončení v optické zásuvce / CPE obvykle v blízkosti vchodových dveří. Následuje instalaci kabelu k routeru nebo počítači – tato část je individuálně zpoplatněna. Časová náročnost instalace je 2-4 hodiny. Poblíž instalované optické zásuvky / CPE je nutné mít také el. zásuvku 2x220V, její odbornou instalaci zajistíme v případě potřeby také (není v ceně instalace). Ceny instlace se pohybuji v rozmezi 1000,- u bytových jednotek a cca 4500-5000,- u rodinných domů (zde jsou náklady na výstavbu optiky podstatně vyšší).

 

CENA BEZ
DPH

CENA S
DPH

KONZULTACE PŘÍPRAVY PŘÍPOJKY
JEDNÍM Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH KROKŮ JE KVALITNÍ PŘÍPRAVA A NAPLÁNOVÁNÍ PŘÍPOJKY DO BYTU ČI DOMU. PORADÍME VÁM A NAVRHNEME ŘEŠENÍ. POMŮŽEME VÁM VYŘEŠIT PŘIPOJENÍ VAŠEHO HARDWARE ….
ZDARMA
LIŠTOVÁNÍ NAVÍC
CENA ZA 1H PRÁCE
500,-
TAŽENÍ KABELÁŽE
DODATEČNÁ INSTALACE KABELÁŽE V DOMĚ . CENA ZA 1 METR
8,25,-10,-
GIGA WIFI ROUTER
PRO POKRYTÍ DOMÁCNOSTI SIGNÁLEM WIFI. WIFIROUTER PODPORUJE RYCHLÝ STANDARD 802.11N, LZE JEJ TEDY PLNOHODNOTNĚ VYUŽÍT I NA OPTICKÝCH PŘÍPOJKÁC. ROUTER DÁLE UMOŽŇUJE PŘIPOJENÍ AŽ 4 POČÍTAČŮ KABELEM
1488,-1800,-
FTTX ROUTER- GIGOVÝ OPTICKÝ ROUTER
ROUTER UMOŽŇUJE PŘIPOJENÍ AŽ 4 POČÍTAČŮ KABELEM RYCHLOSTÍ AŽ 1000 MBIT/S OBSAHUJE WIFI A UMOŽNÍ PŘIPOJIT WAN JAK METLICKY TAK OPTICKY
1504,-1820,-
WIFI USB ADAPTÉR
POKUD MÁTE DOMA INSTALOVANÝ WIFIROUTER A VÁŠ POČÍTAČ / NOTEBOOK NEMÁ WIFI, LZE JEJ OPATŘIT TÍMTO WIFI ADAPTÉREM DO USB
292,-350,-
DALŠÍ VEŘEJNÁ IP ADRESA
POŽADUJETE-LI KE SVÉMU TARIFU DALŠÍ VEŘEJNOU IP ADRESU. JEDNA VEŘEJNÁ IP ADRESA JE JIŽ V CENĚ KAŽDÉHO TARIFU PRO PŘIPOJENÍ K INTERNETU.
50,- / měsíc60,- / měsíc
IPTV SET-TOP-BOX
PRO PŘÍJEM TV SIGNÁLU JE ZAPOTŘEBÍ SET-TOP-BOX PRO IPTV. NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NABÍZÍME SET-TOP-BOXY MOTOROLA VIP 4302, KTERÉ UMOŽŇUJÍ PŘÍJEM KANÁLU V HD ROZLIŠENÍ, VYBAVENY JSOU KONEKTOREM  HDMI. SET-TOP-BOX JE MOŽNÉ PRONAJMOUT A TO ZA 90,-/MĚSÍC.
2066,-2500,-

Připojením po optickém vláknu Vám můžeme nabídnout nejmodernější dostupný způsob připojení. Kvalitou je tento způsob připojení neporovnatelný s žádnou jinou technologii dostupnou na trhu, kapacita zákaznických přípojek není technicky nijak omezena, přenosové rychlosti mohou v budoucnu bez výměny technologie růst do řádů Gbit/s. Další výhodou tohoto způsobu je velmi nízká odezva (stabilně pod 3ms do NIXu), což ocení nejen hráči online her.

tacho2

Jak optické připojení k internetu funguje?

Rodinné domy

Optický kabel, uložený v HDPE cháničce je přiveden na hranici pozemku nebo je přímo zaveden do domu. Zde je optické vlákno ukončeno (navařeno) v optické bráně. V rámci domu je použito již klasické metalické vedení – UTP.

Panelové domy

Optické vlákno je přivedeno z elektrického rozvaděče přímo do bytu. Zde je vlákno ukončeno v optické bráně. Brána se umísťuje nad vhodové dveře v blízkosti el. rozvaděče.

V blízkosti optické brány je nutná elektrická přípojka – optická brána je napájená.
Celá trasa z našeho datového centra je vedena po optickém kabelu, tudíž je zajištěno galvanické oddělení sítě = vysoká bezpečnost.

byt

Dostupné lokality ?

Níže jsou uvedeny lokality, kde jsou dostupné optické nebo metalické přípojky pro připojení k vysokorychlostnímu internetu. Lokality se neustále rozšiřují, nejaktuálnější informace o dostupnosti služeb získáte přímo v naší kanceláři.

Mělník

Štětí

Neratovice

Kralupy nad Vltavou

Dolní Beřkovice

Chloumek

Pšovka a Mlazice.

V přípravě jsou projekty pro další lokality – dostupnost v naší kanceláři.

Jak objednat optické připojení k internetu pro domácnost

Objednávky připojení nebo průzkumu možnosti připojení lze provést několika způsoby a to především telefonicky na těchto telefonech:

+420 315 621 505
+420 315 621 944
+420 313 129 200-1

Mapka, kde nás v Mělníku najdete.

VYUŽIJTE NAŠÍ OCHOTNÉ TECHNICKÉ PODPORY,
RÁDI VÁM POMŮŽEME S PROBLÉMEM, SE KTERÝM SI NEVÍTE RADY.