GIGA INTERNET

MODERNÍ TECHNOLOGIE, ŽÁDNÉ DATOVÉ LIMITY, NÍZKÉ ODEZVY, IDEÁLNÍ PRO HRY, DOMÁCÍ PRÁCI I FIREMNÍ AGENDU

DIGITÁLNÍ TV

MODERNÍ INTERAKTIVNÍ TELEVIZE PROVOZOVÁNA PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉ SÍTĚ. KVALITNÍ OBRAZ HDTV, VELKÝ POČET KANÁLŮ.

VoIP

LEVNÉ VOLÁNÍ V RÁMCI INTERNETU ZCELA ZDARMA! ALTERNATIVA DOMÁCÍ PEVNÉ LINKY A BEZ PAUŠÁLU.

VÝSTAVBA

PRONÁJEM STOŽÁRŮ, VÝSTAVBA DATOVÝCH SÍTÍ, SVAŘOVÁNÍ OPTICKÝCH VLÁKEN, MONITORING DATOVÉHO TOKU.

14_obdelnik

PŘIPOJENÍ K INTERNETU PRO FIRMY

 

Profesionální připojení k Internetu pro firmy a organizace. Přípojky realizované optickým kabelem, bezdrátovými pojítky v pásmu 10.6 GHZ, 11 GHz, 18 GHz, 24 GHz, 80Ghz nebo 3.5 GHz.

Připojení k internetu pro větší firmy a instituce se od běžné nabídky liší především možným výběrem technologií a také garancí dostupnosti (SLA). Mimo tyto aspekty můžeme firmám nabídnout větší adresní rozsah, či přímo vlastní autonomní systém a L2 propoje napříč naší sítí i celou Českou Republikou. Firemní přípojky stavíme jako symetrické, tudíž se stejnou rychlostí v obou směrech přenosu. Cena za služby je vždy kalkulována individuálně!

Technologie

TECHNOLOGIEMAX. RYCHLOST PŘENOSUORIENTAČNÍ CENA INSTALACE V KČ
BEZDRÁTOVÝ SPOJ – PÁSMO 5GHZ
NEJLEVNĚJŠÍ TECHNOLOGIE PRO PŘIPOJENÍ, HODÍ SE PŘEDEVŠÍM PRO MENŠÍ SUBJEKTY S NIŽŠÍMI NÁROKY NA RYCHLOST A KVALITU PŘENOSU DAT
20 Mbit/s5–10 tis.
BEZDRÁTOVÝ SPOJ – VOLNÉ PÁSMO 10Ghz, 17Ghz, 24Ghz NEBO 80Ghz
NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITA / VÝKON V OBLASTI BEZDRÁTOVÝCH SPOJŮ. ZAJISTÍME VŠE OD PROMĚŘENÍ TRASY AŽ PO DODÁNÍ A INSTALACI SPOJE
až 5Gbit/sdle projektu
BEZDRÁTOVÝ SPOJ – LICENCOVANÉ PÁSMO
URČEN PRO ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ SE PROTŘEBUJÍ NA BEZDRÁTOVÝ SPOJ SPOLEHNOUT, VÝHODOU OPROTI SPOJŮM V BEZLICENČNÍM PÁSMU JE PRÁVĚ VLASTNĚNÍ LICENCE PRO DANOU TRASU. POMŮŽEME S VYŘÍZENÍM LICENCE U ČTÚ
až 1 Gbit/sdle projektu.
OPTICKÉ KABELOVÉ PŘIPOJENÍ
NEJKVALITNĚJŠÍ MOŽNÝ ZPŮSOB PŘIPOJENÍ VĚTŠÍ FIRMY K SÍTI. TENTO ZPŮSOB PŘIPOJENÍ NABÍZÍ NEOMEZENOU KAPACITU A NEJLEPŠÍ KVALITU (LATENCE, JITTER)
neomezenádle projektu

Navrhneme Vám vhodnou technologii dle vašich požadavků

Průzkum trasy provádíme ZDARMA. Pořízení bezdrátových pojítek řešíme vlastním prodejem nebo pronájmem. Zajistíme připojení Vašich poboček po celé ČR. Při hromadné objednávce nabízíme zajímavé slevy.

Dotazy a objednávky směrujte na tel. 315 621 505 nebo na e-mail: sales@trionet.cz

Internet

SLUŽBARYCHLOST PŘENOSUCENA
INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍod 5 do 1000 Mbit/sIndividuální kalkulace

Cenovou nabídku zpracujeme na základě vašich požadavků a průzkumu trasy.

Bezpečnost

Služby pro malé i větší firmy, které chtějí mít svá data pod kontrolou. Zde nabízíme využít kapacitu našich aktivních bezpečnostních prvků pro Vaše využití. Získáte tak profesionální ochranu na míru Vašim potřebám, aniž byste museli nakupovat drahé technologie. Služba Vám umožní jednak kontrolovat data např. antivirem či antispamem, dále chránit Vaši síť před známými útoky, či omezovat některé služby např. během pracovní doby (sociální sítě apod.)

SLUŽBAPOPIS SLUŽBYMĚSÍČNÍ POPLATEK
FIREWALL STARTSLUŽBA JE URČENA PRO MENŠÍ SUBJEKTY. NABÍZÍ ANTIVIROVOU KONTROLU NAD PROTOKOLY HTTP, SMTP, POP3, IMAP, FTP A IRC VE SMĚRU K ZÁKAZNÍKOVI. DÁLE ZÁKLADNÍ IPS PRO KLIENTSKÉ APLIKACE, ČÍMŽ JE BRÁNĚNO NAPADENÍ NAPŘ. NEAKTUALIZOVANÉHO SOFTWARE (PROHLÍŽEČ, POŠTOVNÍ KLIENT) PŘI PŘÍSTUPU KE ŠKODLIVÉMU OBSAHU.150,-
FIREWALL OPTIMUMURČENO PRO NÁROČNĚJŠÍ ZÁKAZNÍKY. OPROTI SLUŽBĚ START JE ANTIVIR, ANTISPAM I IPS NABÍZENO OBOUSMĚRNĚ, ČÍMŽ JE ÚROVEŇ OCHRANY ROZŠÍŘENA TAKÉ NA SERVERY NA STRANĚ ZÁKAZNÍKA. DÁLE JE BLOKOVÁN PROVOZ NĚKTERÝCH BOTNETŮ A TAKÉ VÁM UMOŽNÍME FILTROVÁNÍ VYBRANÝCH KATEGORIÍ WEBOVÝCH STRÁNEK (HRY, FACEBOOK, EROTIKA, …) A PROTOKOLŮ (ICQ, SKYPE, P2P) VE VYBRANÉM ČASE.550,-
FIREWALL PROFIZAMĚŘENO NA NEJNÁROČNĚJŠÍ ZÁKAZNÍKY. ZDE JE ZÁKAZNÍKOVI POSKYTNUTA SPRÁVA VIRTUÁLNÍHO FIREWALLU, TUDÍŽ DEFINICE VŠECH BEZPEČNOSTNÍCH PRAVIDEL JE PLNĚ V RUKOU ZÁKAZNÍKA. BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY JSOU POSTAVENY NA PLATFORMĚ BEZPEČNOSTNÍCH TECHNOLOGIÍ FORTIGATE A FORTIMAIL.individuální

Ceny uvedeny bez DPH.

VPN

Tato služba je určena pro firmy a instituce, které mají více poboček. Můžeme Vám nabídnout samotné sestavení okruhů na stávající infrastruktuře, příp. ideálně připojení všech Vašich poboček a propojení do 1 privátní sítě, příp. vytvořit separátní okruhy mezi vybranými pobočkami.

Další variantou je přístup zaměstnanců do firemní sítě z vnějšku firmy, např. z domácích přípojek. Zde Vám navrhneme řešení dle Vašich technických a finančních možností.

Výstavba sítí LAN / WAN / MAN

LAN

Můžeme Vám nabídnout výstavbu lokálních sítí v rámci budov (LAN). Zde můžeme zajistit jak pasivní část (kabeláž) od návrhu po realizaci, tak i aktivní část, tzn. návrh L2/L3 struktury sítě včetně osazení příslušných aktivních prvků a jejich konfigurace.

WAN/MAN

Potřebujete propojit vzdálenější objekty vlastní kvalitní infrastrukturou? Pokud ano, můžeme Vám nabídnout kompletní zajištění výstavby kabelových optických sítí od návrhu, přes projekt, vyřízení potřebných povolení až po realizaci. Disponujeme kompletně vlastním vybavením pro zemní práce, následnou pokládku kabelových chrániček a zafukování optických kabelů. Máme za sebou úspěšnou realizaci optických sítí v několika obcích. Realizaci rozsáhlích sítí lze zkrátit a zlevnit také pronájmem již existujících rozvodů.

Jak objednat profesionální připojení k internetu pro firmy

Objednávky připojení nebo průzkumu možnosti připojení lze provést několika způsoby a to především telefonicky na těchto telefonech:

+420 315 621 505
+420 315 621 944
+420 313 129 200 – 1 

Mapka, kde nás v Mělníku najdete.

VYUŽIJTE NAŠÍ OCHOTNÉ TECHNICKÉ PODPORY,
RÁDI VÁM POMŮŽEME S PROBLÉMEM, SE KTERÝM SI NEVÍTE RADY.