GIGA INTERNET

MODERNÍ TECHNOLOGIE, ŽÁDNÉ DATOVÉ LIMITY, NÍZKÉ ODEZVY, IDEÁLNÍ PRO HRY, DOMÁCÍ PRÁCI I FIREMNÍ AGENDU

DIGITÁLNÍ TV

MODERNÍ INTERAKTIVNÍ TELEVIZE PROVOZOVÁNA PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉ SÍTĚ. KVALITNÍ OBRAZ HDTV, VELKÝ POČET KANÁLŮ.

VoIP

LEVNÉ VOLÁNÍ V RÁMCI INTERNETU ZCELA ZDARMA! ALTERNATIVA DOMÁCÍ PEVNÉ LINKY A BEZ PAUŠÁLU.

VÝSTAVBA

PRONÁJEM STOŽÁRŮ, VÝSTAVBA DATOVÝCH SÍTÍ, SVAŘOVÁNÍ OPTICKÝCH VLÁKEN, MONITORING DATOVÉHO TOKU.

14_obdelnik

PROCERA shaper – RESELER

 

TRIOPTIMUM – prodejce profesionálního HW PROCERA NETWORKS – zařízení na monitoring a řízení datového toku na L7 od 4 Mbit/s až po 600 Gbit/s.

proceran

Procera PacketLogic poskytuje reálný přehled o datových tocích ve vnitřní síti a umožňuje jejich správu a hloubkovou inspekci. Procera PacketLogic s unikátním systémem hloubkové inspekce datového toku (DPI) a revoluční technologií DRDL pro identifikaci toků na L7 přináší komplexní traffic & bandwidth management.

Díky pokročilému monitoringu síťového provozu poskytne Procera PacketLogic správci sítě přesné informace o síťovém provozu, včetně informací jaká aplikace nejvíce zatěžuje síťový provoz a kdy dochází k přetížení linky. Pomoci funkcionalit „Řízení šířky pásma“ může správce stanovit limity pro různé datové toky a upřednostnit důležité datové toky. Pro zajištění maximální kvality tzv. mission-critical provoz, jako je např. VoIP, lze použít integrované funkce QOS, které zajistí dostatečnou šířku pásma

Zájemcům můžeme demonstrovat zařízení v reálném provozu, vlastníme PROCERA Shaper, jež slouží ke komplexnímu řízení naší sítě.

Všem zájemcům o řízení datového toku a kontrolou nad datovým provozem nabízíme zpracování nezávislé nabídky na míru. Doporučíme Vám vhodný model a zajistíme dodávku HW. Neváhejte a kontaktujte nás.

VYUŽIJTE NAŠÍ OCHOTNÉ TECHNICKÉ PODPORY,
RÁDI VÁM POMŮŽEME S PROBLÉMEM, SE KTERÝM SI NEVÍTE RADY.