TYPY ROZHRANÍ

TRIOPTIMUM s.r.o. – mladá rostoucí firma zabývající se telekomunikační činností.

GIGA INTERNET

MODERNÍ TECHNOLOGIE, ŽÁDNÉ DATOVÉ LIMITY, NÍZKÉ ODEZVY, IDEÁLNÍ PRO HRY, DOMÁCÍ PRÁCI I FIREMNÍ AGENDU

Objednat

DIGITÁLNÍ TV

MODERNÍ INTERAKTIVNÍ TELEVIZE PROVOZOVÁNA PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉ SÍTĚ. KVALITNÍ OBRAZ HDTV, VELKÝ POČET KANÁLŮ.

Objednat

VoIP

LEVNÉ VOLÁNÍ V RÁMCI INTERNETU ZCELA ZDARMA! ALTERNATIVA DOMÁCÍ PEVNÉ LINKY A BEZ PAUŠÁLU.

Objednat

VÝSTAVBA

PRONÁJEM STOŽÁRŮ, VÝSTAVBA DATOVÝCH SÍTÍ, SVAŘOVÁNÍ OPTICKÝCH VLÁKEN, MONITORING DATOVÉHO TOKU.

Objednat

14_obdelnik

 

TYPY ROZHRANÍ

Věc: Oznámení aktuálních typů rozhraní veřejné komunikační sítě TRIOPTIMUM s.r.o.

Na základě výzvy Českého telekomunikačního úřadu k uveřejnění a oznámení aktuálních typů rozhraní veřejné komunikační sítě pod č.j. ČTÚ-207893/2012-610 ze dne 1. října 2012 společnost TRIOPTIMUM s.r.o. v souladu s § 73 zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích oznamuje typy rozhraní, které nabízí pro připojení přístrojů a jejich technické specifikace. Typy rozhraní používané v síti TRIOPTIMUM s.r.o.

1. Rozhraní Wireless LAN 2,4 GHz.
• specifikace IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
• frekvenční pásmo: 2.400-2.483,5GHz
• modulace DSSS ( pro IEEE 802.11b)
• modulace OFDM ( pro IEEE 802.11g)

2. Rozhraní Wireless LAN 3,5 GHz – WIMAX.
• specifikace IEEE 802.16
• konektor RJ-45

3. Rozhraní Wireless LAN 5 GHz.
• specifikace IEEE 802.11a, IEEE 802.11n
• frekvenční pásmo: 5.500-5.700GHz , DFS
• modulace OFDM

4. Rozhraní Wireless LAN 10,5 GHz.
• frekvenční pásmo: 10,3-10,6 GHz
• modulace: QPSK až kvadraturní stavová modulace 256 QAM

5. Rozhraní Wireless LAN 74/84 GHz.
• specifikace FCC: Part 101 (47 CFR Part 101.63 to Part 101.147) ETSI: RF – EN302 217, EMC – EN301 489, Environmental – EN300 019
• frekvenční pásmo: 74,125 – 75,875 GHz/84,125 – 85.875 GHz • modulace: BPSK

6. Rozhraní metalický Ethernet.
• 100Base-TX, rychlost 100Mb/s, specifikace IEEE 802.3u
• 1000Base-T, rychlost 1Gb/s, specifikace IEEE 802.3ab
• specifikace IEEE 802.1Q
• konektor RJ-45
• kabeláž UTP/FTP category 5e, 6
• maximální délka kabelu: 100m

7. Rozhraní optický Ethernet.
• 1000Base-LX, rychlost 1Gb/s, specifikace IEEE 802.3z
• 10BGBase-(LR,SR,ER,ZR,LX4) rychlost 10Gb/s, specifikace IEEE 802.3ae
• konektor E2000/APC (pro ODF), SC/PC (pro media konvertor), LC/PC (pro SFP)
• optické vlákno
• maximální délka vlákna: 50km

Další služby, které společnost TRIOPTIMUM s.r.o poskytuje pro své zákazníky:

– volání pomocí služby VoIP
– digitální kabelová televize IPTV a DVBT

VYUŽIJTE NAŠÍ OCHOTNÉ TECHNICKÉ PODPORY,
RÁDI VÁM POMŮŽEME S PROBLÉMEM, SE KTERÝM SI NEVÍTE RADY.

TECHNICKÁ PODPORA