• Jsme tu pro Vás PO-PA od 8:00 do 17:00
  • Office: Kamenická 1994, 27601 Mělník
  • Volejte +420 315 621 505 - +420 315 621 944

Sandvine shaper – RESELER

Sandvine SHAPER

Profi SHAPER Sandvine

Zajistíme dodávku profesionálního HW SANDVINE – zařízení na monitoring a řízení datového toku na L7 od 4 Mbit/s až po 100 Gbit/s a více.

Sandvine poskytuje reálný přehled o datových tocích ve vnitřní síti a umožňuje jejich správu a hloubkovou inspekci. Sandvine s unikátním systémem hloubkové inspekce datového toku (DPI) a revoluční technologií DRDL pro identifikaci toků na L7 přináší komplexní traffic & bandwidth management.

Díky pokročilému monitoringu síťového provozu poskytne Sandvine správci sítě přesné informace o síťovém provozu, včetně informací jaká aplikace nejvíce zatěžuje síťový provoz a kdy dochází k přetížení linky. Pomoci funkcionalit „Řízení šířky pásma“ může správce stanovit limity pro různé datové toky a upřednostnit důležité datové toky. Pro zajištění maximální kvality tzv. mission-critical provoz, jako je např. VoIP, lze použít integrované funkce QOS, které zajistí dostatečnou šířku pásma

Zájemcům můžeme demonstrovat zařízení v reálném provozu, vlastníme Sandvince Shaper, jež slouží ke komplexnímu řízení naší sítě.

Všem zájemcům o řízení datového toku a kontrolou nad datovým provozem nabízíme zpracování nezávislé nabídky na míru. Doporučíme Vám vhodný model a zajistíme dodávku HW. Neváhejte a kontaktujte nás.

Monitoring datového toku

Nepřetržitý monitoring sítí přispívá k maximální dostupnosti nabízených služeb. Monitorujeme naše linky 24 hod. denně. Dle statistik optimalizujeme jednotlivé linky.

Nabízíme možnost monitoringu internetových linek nejenom firemním zákazníkům, ale i uživatelům z řad domácností. Předáme pravidelné reporty o využití linky a její kvalitě, množství přenesených dat, nejnavštěvovanějších stránkách, použité komunikační protokoly a programy atd. Na přání zákazníka upravíme parametry linky – QOS (upřednostnění kritických aplikací, zakázání nebo omezení P2P sítí, omezení komunitních sítí atd.).

Přínos :

  • SNADNÉ A RYCHLÉ NASAZENÍ
  • ŠKÁLOVATELNOST - můžeme sledovat kompletní provoz až do L7 vrstvy!
  • HLOUBKOVÁ INSPEKCE - diky technologiím DPI a DRDL budete mít přesný přehled o tom, co vaší sítí protéká
  • MAXIMÁLNÍ VYUŽÍTÍ ŠÍŘKY VAŠEHO PÁSMA
  • PLNOHODNOTNÉ QoS - zaručí vám minimální ztrátovost paketů a maximální kvalitu vašich služeb tj. že, tzv. mission-critical provoz, jako je např. VoIP, Videokonference, bude mít vždy zajištěnou dostatečnou šířku pásma.
  • KVALITNÍ A PŘEHLEDNÝ REPORTING - díky intuitivnímu a přehlednému reportingu se vám zjednoduší správa vaší sítě.